Söögitähestiku kleepsud (keskmised) - Matle kirjastus

Söögitähestiku kleepsud (keskmised)

Piltide suurused siin lehel on illustratiivse tähendusega.

3,00

Kategooria:

Nüüdsest on võimalik tellida tähestikuraamatutel “SÖÖ MIND ÄRA” ja “TULE, LOODUS KUTSUB” ning arvu- ja ajaraamatul “ÜKS , KAKS, KOLM… PALJU” põhinevaid korduvkasutusega kleepsukomplekte viies erinevas suuruses. Komplektis on 25 tähte või numbrit/tehtemärki.

Kleepse saab kasutada kaunistuseks, laduda nendega sõnu ja lauseid, arvuridasid või -tehteid jms. Hea abivahend lugema, kirjutama ja arvutama õppimisel, käelise osavuse arendamisel ja ilumeele kujundamisel. Tähed ja numbrid on kokku seatud kas erinevatest toiduainetest, loodusmaterjalist või mänguasjadest ning seejärel pildistatud ja tutvustavad lastele sööki ja Eesti loodust, äratundmisrõõmu leiab ka mänguasjadest. Tutvu ka tähestikuraamatute ja arvuraamatuga, nendes on kleepsude kohta rohkem pildimaterjali!

Kleepse võib kleepida paljudele erinevatele pindadele – paberile, papile, mööblile, ustele, seinaplaatidele, klaasile, plastmassile, riietele jms. ning eemaldada vaevata ja mingeid jälgi jätmata. Neid saab teisaldada olenevalt aluspinnast kuni paarkümmend korda. Kleepsud on ka niiskus- ja ilmastikukindlad.

Kleepsukomplektid on viies suuruses, igaühes 25(30) numbri

A – kommid
B – kurk
C – vaarikad
D – riis
E – herned
F – suhkur
G – kohvioad
H – juust
I –  porgand
J –  lillkapsas
K – tatar
L – suitsuvorst
M – roheline sibul
N – šokolaad
O – praemuna
P – tomat
R – lehttaigen
S – maasikad
T – kartul
U – leib
V – õun
Õ – krõbinad
Ä – punane sõstar
Ö – makaronid
Ü – pähklid

Meeldib? Jaga ka sõpradega