Sari "Taskutark 2" - Matle kirjastus

Kogu sari “Taskutark 2”

Koostajad: Hilli Rand ja Karin Pae
Kujundaja: Maite Kotta
Fotod: Marika Kesler
Formaat: 105 x 100, pehme köide, 24lk

 

1,50

Laost otsas

Kategooria:

TASKUTÄHESTIK SAHTLITÄHTEDEGA
Taskutarga sarja pisikesest raamatust saab koos lapsega uurida, mõistatada ja jutustada, millest iga sahtlitäht on tehtud ning sarnaste tähtede meisterdamist ka ise järele proovida. Huvitavad tähed jäävad paremini meelde!

 

TASKUKELLAD TUNDIDEGA
Taskutarga sarja pisikeses raamatus olevate värviliste taskukellade abil on lihtsamast lihtsam jätta meelde kellaaegu – täistunde ja pooltunde. Kellatundmine on tähtis!

 

TASKUKUJUNDID VÄRVIDEGA
Taskutarga sarja pisikese raamatu kaasabil saavad vaevata selgeks kujundid ja värvid, kaasaarvatud ka värviring ja vastandvärvid. Viiel viimasel leheküljel ootavad aga põnevad tähelepanu-harjutused. Tähelepanelikkus on väärt omadus!

 

TASKUAASTA PÄEVADE JA KUUDEGA
Taskutarga sarja pisikese raamatuga koos saab õppida tervet aastaringi – nädalapäevi, kalendrikuid ja aastaaegu. Ülevaatlikult on paigas nende järjekord ja omavahelised seosed, samuti päevade arv igas erinevas kuus. Seda teadmist läheb elus tihti vaja!

 

Raamat on tasku mõõtu – tõeline “tark mees taskus”, et seda oleks lapsel mugav käsitseda ja hõlbus kaasa võtta. Sobib hästi ka kingipakki lisamiseks või sussi sisse poetamiseks!

Meeldib? Jaga ka sõpradega